Pobyt v Lednici

Jižní Morava je místem, kde naleznete mnoho historických i přírodních památek. Jednou z nejvýznamnějších památek kterou zde můžete naleznout je Lednicko-valtický areál, který se řadí i do světově nejvýznamnějších památek UNESCO. Pokud se tedy někdy na jižní Moravě ocitnete, jistě byste tuto světoznámou a honosnou stavbu neměli minout.
Pokud se tedy rozhodnete zavítat do těchto krajin, jistě budete potřebovat nějaké ubytování. Nejlepší ubytování v Lednici je hotel Galant. Mluvíme o velkém komplexu, kde naleznete vše potřebné k tomu, abyste si váš výlet užili na sto procent. Můžete zde strávit romantický víkend, rodinnou dovolenou, ale i uspořádat foremní akci.
jezero uprostřed parku
V hotelu naleznete výbornou restauraci. Zároveň je vám k jídlu nabídnuto víno od místních vinařů. Budete-li chtít, můžete se zúčastnit i řízené degustace ve vinném sklepě, nebo dalších podobných akcí.
Jelikož je hotel vybaven velkými sály a konferenčními místnostmi, je velice vhodný i pro firemní jednání, nebo kongresy. Za drobný poplatek si můžete zapůjčit veškeré technické vybavení (mikrofon, pláno, ukazovátko, projektor…), takže se nemusíte starat o převoz a instalaci vlastní techniky.
Díky těmto prostorům a vybavením, se jedná o velice vhodné místo i pro svatbu. Tu můžete uspořádat jak ve venkovních, tak vnitřních prostorech. Záleží na vašem vkusu a počasí.
Ke všem vámi uspořádaným akcím je vám nabídnuto občerstvení. Hostům můžete nabízet pouze kávu a další nápoje, drobný raut nebo rovnou servírovat hromadné menu.
zahrada v Lednici
Pokud by vás prostory hotelu začaly přeci jen trochu unavovat, můžete trávit čas venku v přenádherné přírodě. Nachází se zde velké množství vyžití. Čas můžete trávit procházkami pro vyznačených stezkách, jízdou na kole, plavbou na lodičkách nebo třeba projížďkami na koních. Možných aktivit je mnoho, nemusíte se proto bát, že by se zde vaše děti nudili.