Matka samoživitelka a nový vztah

Ano, stalo se to i Vám, ta nejhorší noční můra je skutečností a Vy jste museli ukončit Váš dlouhodobý vztah, navíc spolu máte dítě, které Vám nikdy nedovolí úplně a definitivně se od sebe odloučit. Vztahy končí a mnoho dětí žije v neúplných rodinách. Nejčastěji s matkou. Je jedno, zda odchází otec nebo matka, ale většinou dítě zůstává s matkou, často velmi malé dítě.
Matka s dcerou, mateřská láska, mateřství.
Vy, maminky, které jste zůstaly samotné, víte, o čem mluvíme. Skončil Váš vztah a najednou jste tu Vy a Váš potomek, Vaše dítě. Muž tento problém mít nebude, pokud přímo neodešel za jinou ženou, má mnoho možností se s někým seznámit a nový vztah začít, protože obvykle se svým dítětem tráví mnohem méně času než maminka, než Vy. Obvykle to bývá okolo 15 % času. Kdežto žena, matka je se svým dítětem a stará se o něj 85 % svého času.
Tímto nepoměrem se snažíme jen dokázat a poukázat na to, jak to ženy, matky samoživitelky mají po rozchodu těžké a jak nejistou budoucnost mají. Tyto ženy se starají o své dítě, chodí do práce a už jim nezbývá čas na společenské aktivity bez dítěte a čas jen pro sebe. V tomto čase by žena navazovala nové známosti a možná by si mezi nimi našla i nového partnera.
Když už se někdy ocitnou bez svého dítěte, čas bez dítěte věnují úklidu, práci, vydělávání peněz a dalším povinnostem, které nestačí dělat s dítětem. Je to začarovaný kruh a mnoho žen touto situací trpí.
Jaké mají tyto ženy tedy možnosti, aby se seznámily s potencionálním novým partnerem. Mohou vyčkávat, až v některém z těchto okének potkají toho pravého, což je ale hodně nepravděpodobné a pravděpodobně budou čekat hodně dlouho.
Láska, vztahy, nový začátek.
Tyto osamocené ženy mohou vyzkoušet seznamku, ale poté jim zase schází čas na to, aby se s muži setkávaly. Navíc matky samoživitelky mají úplně jiné starosti, než trávit čas po seznamkách.
Tyto ženy nesmí ztrácet naději, musí věřit a vědět, že i ony si zaslouží štěstí. Pokud se mu nebudou otáčet zády, určitě nového partnera v pravou chvíli naleznou.