Zrealizujte si vlastní projekt na 3d tisku

Moderní, technologicky vyspělé, inovativní, jednoduché, složité, s estetickým designem, cokoliv, co se dá zrealizovat. Právě těmito slovy by se dal popsat 3d tisk, který se těší stále větší oblibě.

Chcete mít vlastní projekt? Máte vlastní návrhy? Napadl Vás konkrétní design? Chcete mít vlastní výrobek? Právě proto je zde 3d tisk na zakázku.

papír a tužka

Nízká cena a vysoká kvalita. Díky čemu je to způsobeno? Právě díky moderní technologii. Tato technologie se nazývá aditivní výroba. Co to znamená? To znamená, že se tisk provádí pomocí technologie FFF neboli FDM. Toto specifické nastavení struny termoplastu a jeho vytlačování zajistí co možná nejtenčí vrstvu. Ty se kladou vedle sebe, aby skoro úplně zanikla jejich spojitost. Následný model pak vypadá jako dokonalý výrobek. Při tomto způsobu výroby vzniká minimální odpad, proto můžeme mluvit o vysoké kvalitě a přitom přijatelné ceně.

Pomocí technologie 3D v dnešní době už jde vyrobit opravdu nesčetně věcí. Dokonce různých barev.

porada

Každý kdo má zájem, si může vybrat podle toho, o jakého klienta se jedná, zdali bude chtít malosériovou výrobu, prototypovou výrobu nebo pouze kusovou výrobu.

Není problém vytisknout pouze jeden jediný díl. Mnoho zákazníků se s tímto problémem potká, pokud se daný kus například přestane vyrábět a oni potřebují náhradní díl. Naproti tomu prototypová výroba znamená, že se vyrábí díly funkční z materiálů s různými vlastnostmi. Vždy záleží na individuální domluvě. Tisknou se i malosériové výrobky.

A jak je to s modelem? Máte ho už hotový vlastní? Ideální stav, v tom případě jej můžete poslat a my s ním začneme pracovat. Nemáte návrh? To vůbec nevadí, rádi Vám jej zpracujeme a model pomůžeme vytvořit.

V budoucnu se čím dál častěji budeme setkávat s výrobky z 3d tiskáren. Vždyť už se zkouší tisknout i jídlo. Není proto žádným překvapením, že s tímto způsobem výroby máte rozsáhlé možnosti využití a použití.