Poškození prachem a vlhkostí

Při přepravě se výrobky či materiál často potýkají s vlhkostí a prachem, čemuž musíme zabránit. To lze splnit používáním igelitových sáčků, které hezky těsní.

Poškození prachem a vlhkostí

Citlivé zboží

Aby se mohlo zboží dostat až k samotnému kupci, tak často musí urazit velkou vzdálenost. To je nejčastěji u většího množství zajištěno za pomocí kamionů, protože pro ně to není žádný problém a jednou cestou přepraví mnoho tun nákladu za poměrně krátký čas. Musíme počítat s tím, že se bude zboží nakládat a vykládat, přičemž zde hrozí riziko poškození nárazem. Také nevíme, co se celou dobu děje při samotném převážení, a proto je nutné zboží dobře zabalit, aby se mu nic nestalo.

kartonová krabice

Takže prvním rizikem jsou různé nárazy, protože třeba při nakládce se může stát, že zboží spadne, nebo s ním zaměstnanec někde ťukne. Porto se využívá výplňového materiálu, jenž náraz ztlumí. Dále musíme myslet na to, že se v takovém prostředí přirozeně práší a při deštivém a podobném počasí je ve vzduchu vysoká vlhkost. Tyto dva negativní vlivy můžou závažně poškodit například elektroniku, a proto se takové zboží balí do igelitových sáčků.

Samolepící sáčky

Při nákupu zboží na internetu nám domů většinou daný předmět přijde zabalený v krabici a následně v sáčku, což není jen pro okrasu, ale má to své závažné důvody. Sáčky totiž jako první zajistí, že více kusů zboží bude hezky pohromadě a nebude se válet po celé krabici. Když je svařený, nebo dobře uzavřený, tak zajistí těsnost celého sáčku a dovnitř se nic nedostane. To přesně potřebujeme, protože se tak vyhneme vstupu vlhkosti a prachu, takže se vyhneme i poškození elektroniky a dalších citlivých předmětů.

bublinková fólie

Také brání proti poškrábaní, jenž se u některých předmětů nesmí podcenit, aby dobře vypadali a také fungovali. U firemního využití je nutné, aby se dal zakoupit bez problémů velký počet kusů, a to za výhodnou cenu, aby se tím moc nezvyšovali náklady za přepravu. Proto se prodávají PP sáčky, kdy si můžete vybrat z mnoha rozměrů, přičemž všechny jsou za výhodnou cenu. Zaručené je také doručení v brzké době.