Uchovejte své budoucí vzpomínky originálně

Když se občas zamyslíte nad tím, jak soudržnost rodiny upadá, jak málo času rodiny tráví společně, pak to s Vámi není ještě tak špatné. Když si dokážete připustit, že nevěnujete dostatečné množství času Vašim ratolestem, jste na půl cesty k nápravě stávajících chyb.

Výtečnou příležitostí, jak trávit společný čas se svými dětmi, je určitě společné tvoření alb, které uchovávají okamžiky radosti pro budoucnost. Ne, nepleťte si to s albem fotografií. Jde o něco zcela jiného. Jde o takovou knihu zážitků! Znáte ji?
Říká se jí také scrapbooking, čili kniha výstřižků. Uvidíte, jak smysluplně strávíte čas se svou ratolestí, když pořídíte rozmanité množství pomůcek https://www.prima-obchod.cz/, abyste mohli vytvořit album okamžiků radosti a štěstí, na které nikdy nezapomenete! Věřte, že při každém budoucím pohlédnutí do takové knihy se Vám rázem vybaví i pocity, které jste při tvoření prožívali!

Co tedy potřebujete

Abyste měli dostatek materiálu pro vytvoření knihy výstřižků, rozhodně se nechte inspirovat dětským světem barevnosti a třpytivosti, a pro Vás i jistým náhledem nevkusu. Ale nechte to na svých dětech. Ony to tak cítí! Neberte jim jejich vnímání! Vy jen zajistěte vše potřebné:

· knoflíky, kamínky,
· krajky,
· různé druhy samolepících obrázků,
· samozřejmě i barevné a třpytivé papíry,
· šablony na obkreslování,
· a mnoho dalšího.

Vaše dítě učiníte šťastným o to víc, když mu budete asistovat. Rozhodně se vyvarujte zasahováním do celkového obrazu jeho výtvorů. Je to tvoření, které mimochodem rozvíjí i jeho vnímání světa. Obecně platí pravidlo, že s věkem a zkušenostmi se tvoření Vašeho dítěte stále zdokonaluje.
Nejdůležitějším aspektem výroby knihy výstřižků je ale to, že trávíte čas se svým dítětem, za což časem sklidíte plody své výchovy. A v budoucnu se nad takovou knihou pozastavíte se slzou v oku, protože se Vám vybaví, jak krásné období Vašeho potomka jste nepromarnili!