Drobná plus pro vaši lednici

Maličkosti, které zvýší váš uživatelský komfort. Drobnosti, které prospějí. Prostě, čtěte a uvidíte sami. Je docela dobře možné, že některé vychytávky již dávno využíváte, ale zase ty jiné mohou být pro vás novinkou.

Mini lednice

Namísto lapače pachů se prodává čistička vzduchu do lednice. TA likviduje jakýkoli zápach. Zkuste. Ovšem nemusíte tolik utrácet, když ještě před tím vyzkoušíte obyčejné dřevěné uhlí.

Teploměr do lednice vám pomůže lépe si určovat teplotu a snad tím i snížit výdaje za elektřinu.

Speciální omyvatelná podložka. Ta by měla také zachytit případný pach, ale hlavně saje kapalinu. A protože jsou vyráběné v různých barevných variantách, tak proč si vnitřek lednice, tolik jednotvárný trochu nerozveselit.

Silikonové „ubrousky“. Jsou to vlastně různě veliké kousky silikonu. Dáváte-li do lednice něco, na co nemáte přikrývku, přetáhnete to silikonem. Ten by měl být natěsno a nepustit k potravině vzduch. A bez něj se tato kazí mnohem pomaleji, jak je ovšem všeobecně známo.

Průhledné boxy. Je vidět co v nich máte a také se s nimi lépe pracuje. Ještě, než za ně utratíte peníze, vyzkoušejte obyčejné plastové krabičky od čehokoli. Jdou-li zavřít pevně a u těsně, tak plní funkci výše zmíněných ubrousků.

Závěsné police. Trošku sporná věc, protože i když visí, zabírají místo o regál níže. Přesto si zcela jistě své využití najdou.
Modrá lednice

Dvouvrstvá krabice na vejce. Pokud máte lednici bez přihrádky na vajíčka ve dveřích, jistě se bude hodit. Je dvou patrový a jako takový tedy uskladní více vajíček. Má v sobě i dírky, takže vejce mohou dobře dýchat a nezkazí se.
Plná lednice

Nakonec něco pro zábavu. Nálepky na dvířka lednice samotné. Není to nic zvláštního, ale oživí to monotónní bělobu. Prodávají se veselé obličeje, jedlíci, legrační potraviny s ručičkami i nožičkami, prostě cokoli, co si přejete. Já osobně bych tam potřeboval nějako, která by mne od ní hnala pryč.