Zdravé jídlo přímo k vám domů

Jistě to i vy velmi dobře znáte. Obzvláště v dnešní době, kdy se mnoho kanceláří přesunulo do domácností. Už zase stojíte přes rozhodnutím, co si uvařit. Po dlouhém přemýšlení pak strávíte v kuchyni klidně i celé dopoledne, kromě přípravy jídla ztrácíte čas i uklízením linky a mytím nádobí. Co takhle to zkusit trochu jinak? Vyzkoušejte rozvoz zdravého jídla Praha a hned budete mít o starost méně.

zdravá strava

Jak to všechno probíhá?

Nejprve si jednoduše z naší nabídky vyberete předplatné tarifu, který vám bude vyhovovat. Následně proběhne příprava pokrmů přímo vám na míru podle zvoleného typu. Po celé Praze vám kamkoliv zásilku doručíme zcela zdarma. A vy máte následně o stravu na celý den po vybranou dobu bez starostí, a navíc s vyváženým složením.

NABÍDKA TARIFŮ

A z jakých nabídek můžete vybírat? Čekají na vás kategorie jako Super Fit, Fit, Balance, Daily a Power. Liší se v celkovém počtu denního příjmu kategorií. V nabídce je více než stovka jídel v ceně již od 85 Kč za jednu porci.

Nejste si jisti výběrem?

Pokud si nejste jisti výběrem vhodného tarifu, pak je tu pro vás možnost vyzkoušení. Jednoduše si objednejte zkušební balíček a teprve až poté se rozhodněte, zda využijete některé z dalších n nabídek.

jídlo v krabičceKrabičkové jídlo – hit poslední doby

Takzvané krabičkové dietě podlehla i dlouhá řada celebrit. A není se vůbec čemu divit, že tento způsob stravování je čím dál víc populární. Nejen že šetří váš čas a vy ho tak můžete místo vaření strávit odpočinek nebo s vaší rodinou. Navíc také v krabičkách od nás naleznete chutná a dokonale vyvážené jídlo přesně na míru vašim potřebám. Příjemně vás zasytí a dodá potřebné živiny, vitamíny a minerály. A to všechno bez práce.

Šetřete váš čas a přestaňte vymýšlet nové a nové recepty. Nechte vaši kuchyň chvíli odpočinout a vsaďte na zdravou a vyváženou stravu, kterou vám dovezeme přímo k vám domů.