Proteinová dieta

Má smysl vůbec začínat s hubnutím? Už jste v koncích? Tisíckrát jste si řekli, že přestanete jíst to sladké a tisíckrát jste si řekli, že musíte zhubnout? V některých případech to vyšlo, ale na konci jste se setkali s jo-jo efektem? Nebo jste váhu nesnížili tolik, kolik byste chtěli? Občas si představujeme nemožné věci nebo nereálně to, že shodíme za týden padesát kilo, to by nebylo zdravé ani přínosné pro naše tělo, dostalo by tak maximálně šok a ani by to nakonec k ničemu nevedlo, protože tělo se takovýmto markantním změnám brání.

Musíme se občas překonat, a pokud jste se už mnohokrát setkali s neúspěchem, pak máte nyní možnost seznámit se s úspěchem.

Jenom další fáma, říkáte si?

Proteinová dieta je však založena na lékařském výzkumu. Opravdu funguje, jenom musíte dodržet jídelníček a být striktní. Ani jeden rohlík navíc! Žádná kofolo na pití! Musíte dodržovat to, co budete mít předem dané. Děsíte se? Není čeho se obávat, tato metoda znamená, že budete hubnout efektivně, ale nebudete hladovět. Nebudete se ani trýznit hodiny a hodiny v posilovně, kde Vás to nebaví!

zdravá svačinka

Musíte ale dodržovat jídelníček, což je velice důležité. Snídaně, svačinky, obědy, večeře, čili jídlo několikrát za den. Různé smoothie, koktejly, svačinky, palačinky, pečivo, hodně zeleniny, nějaké druhy ovoce, bílkoviny a proteiny, to je základ stravovacího návyku, který byste si měli osvojit.

smoothi

Jídla si můžete zakoupit již hotová, předem přichystaná, ale nemusíte se je objednávat každý den zvlášť. Proteinová jídla si můžete zakoupit na několik dní, i týdnů dopředu. Záleží na tom, kam až se chcete dostat, čili kolik chcete zhubnout! Meze se nekladou, limit není dán, takže můžete shodit tolik, kolik si představujete a to jenom díky ketóze, neboli pro tělo přirozenému stavu, kdy se začnou štěpit tuky z našeho těla a tělo je začne spotřebovávat ve formě energie. Pokud budete přijímat hodně bílkovin a proteinů, tak svaly zůstanou zachovány. V tom je celé kouzlo. Samozřejmě se musí omezit cukry a sacharidy, aby ke ketóze došlo, proto musíte jíst speciálně upravená jídla, abyste docílili tohoto stavu.