Potřebujete půjčit peníze?

Když člověk nemá peníze, nemůže si moc vyskakovat. A nejen to – nejednou se mu nedaří ani přežívat notně přízemním stylem, při němž se nejednou doslova plazí po kolenou před ostatními, před těmi, jimž byl osud milosrdněji nakloněn.
Je to nezáviděníhodný osud, ale bývá tomu tak. A jediným způsobem, jak se v takové chvíli postavit na nohy, často bývá půjčka. Ovšem zatímco rozhodnout se pro tento způsob pořízení si hotovosti není nic složitého, skutečné získání půjčky už problém bývá. A to nejednou i nemalý.

rozpočet

Protože banky odmítají žadatele, kteří nedokážou prokázat schopnost půjčené peníze splácet, respektive ty, kdo mají záznam v registrech dlužníků. Takoví v podstatě jenom ztrácejí čas, když se pokoušejí vymámit půjčku právě z banky.
A tak mohou být dotyční vlastně rádi, že existují i produkty známé jako nebankovní hypotéka. Což jsou výhodné úvěry s nízkými splátkami a celou řadou dalších předností.

 1. Jsou tu pro ty, kdo mají pravidelný příjem a potřebují větší množství peněz na cokoliv.
 2. Jsou určeny těm, kdo mají tolerovatelné záznamy v registrech dlužníků nebo exekuce.
 3. Jsou tu pro ty, kdo potřebují až čtyřicet let trvající splatnost, přičemž není nezbytně nutné splácet po celou tuto dobu, sežene-li klient v mezidobí něco jiného, pro něj výhodnějšího.
 4. Jsou výhodné i tím, že zde není potřeba platit nic předem.
 5. Jsou ideální pro ty, kdo ty peníze potřebují rychle.
 6. Vyhovují i těm, kdo nechtějí obíhat různé pobočky bank a dávají přednost pohodlnému vyřízení všeho přes internet.
 7. Žadatel dostane všechny písemné podklady předem, aby si je mohl v klidu prostudovat a posoudit.

pojištění
Ovšem je nasnadě, že ani nebankovní společnosti nejsou charitativními organizacemi, které slepě rozdávají všem na potkání. A proto ten, kdo chce s nebankovní hypotékou uspět, musí:

 1. Dát do zástavy svou nemovitost a doložit ji při žádosti o tuto hypotéku adresou a fotografiemi.
 2. Případně sehnat někoho, kdo se za něj zaručí nemovitostí svou.
 3. Akceptovat to, že půjčka nepřesáhne sedmdesát procent hodnoty oné nemovitosti.
 4. Prokázat, že bude schopen splácet.

Máte-li zájem o tento finanční produkt a výše zmíněné vám vyhovuje, připravte si kopii občanského průkazu žadatele (a případně i majitele nemovitosti, jde-li o jinou osobu), doklad o schopnosti splácet (kopie pracovní smlouvy nebo daňové přiznání a výpisy z účtu za poslední tři měsíce) a chutě do toho!