Někdy stačí málo

Každá hospodyňka chce mít svůj příbytek v naprostém pořádku a je tak trochu pořád nespokojená, což je samozřejmě v pořádku. Někdy stačí ale opravdu málo a ze zapadlého interiéru se vyloupne úplně nový prostor, který vás zase na nějaký čas uspokojí a vy ukojíte svou touhu po vylepšování svého hnízda. Všechno to je o správné dekoraci, která podtrhne celkový dojem celého pokoje.

sedací pytel

  • Vyzkoušejte nejrůznější umělého ale i živé květiny, které působí opravdu velmi vkusně a dají se zajímavě kombinovat podle barev výmalby v pokojích. Vyhněte se však lacině vypadajícím, které by mohly mít přesně opačný výsledek, než očekáváte a chcete.
  • Pokud máte pocit, že vašemu pokoji něco chybíte, tak zkuste investovat jen do nějaké maličkosti jako je třeba krátký kobereček před pohovku anebo nějaký taburet. Do dětského pokoje pro chlapce to může být třeba sedací vak fotbalový míč, který bude mít i užitkový význam, neboť v něm vaše dítko bude moci trávit své volné chvíle.
  • Všeho moc škodí a to platí i v tomto případě. Je hezké si domek vyzdobit stylovou a vkusnou dekorací, ale celkově by to nemělo působit přeplácaným dojmem, takže to mějte neustále na paměti a předtím, než něco opět pořídíte, se zeptejte sami sebe, zdali je to opravdu tak nutné a zdali se to do vašeho stylu bydlení vůbec hodí….

pytel
Někdy pomůže třeba jen přestavění nábytku do jiného pořádku a ihned dostane interiér zcela nových nádech života. Hlavně si vše zařiďte tak, abyste ve vašem domově cítili naprosto příjemně a uvolněně. Je to přeci místo, kam se máte rádi vracet po dlouhých dnech strávených v práci a to poslední, na co byste měli v těchto chvílích klidu a pohody, je to, že vám neladí barva zdí a záclon s kobercem a podobně. Hlavně si to nakupování a zařizování užívejte, neboť to je na tom bydlení to nejkrásnější – neustále si zdokonalovat svůj vlastní příbytek.