Na žádné svatbě nesmějí chybět

Družičky zaujímají na svatbě zvláštní postavení. Nesmí chybět na žádné pořádné svatbě. Nejčastěji jimi bývají děti. Ať už děvčátka, která vypadají v šatičkách nádherně a skvostně, nebo chlapečci, kteří se vydávají za elegantní mladé pány, vždy by se měli účastnit obřadu.

družičky

  • Nesmí chybět na žádné svatbě. Jsou důležitým aspektem celého dne a mají vlastní úkoly. Nepodceňujte jejich poslání. Hrají na svatbě důležitou úlohu.

Nejroztomilejší jsou děti

Nemůžeme nic upřít tomu, když jsou za družičky děti. Jsou krásné, sladké a božské. Každý se na ně dívá s úsměvem a potěšením. Družičky předcházejí vstupu do místnosti před nevěstou. Je to jejich výsostné poslání, které si mohou dovolit pouze ony. Do obřadní místnosti vstoupí těsně před nevěstou.
Malé roztomilé holčičky jsou v šatičkách roztomilé a překrásné. Aby mohly plnit svou úlohu patřičným způsobem, potřebují k tomu samozřejmě krásné šaty pro družičky.

  1. Celý akt má svou tradici

Podle tradic a starodávných zvyků mají za úkol odhánět od nevěsty zlé duchy. Tímto způsobem ji zajistí navěky štěstí.

  1. Dospělá osoba či malá holčička

Většinou tuto úlohu plní malá děvčátka, ovšem může ji plnit i dospělý člověk. Velkou roli hraje fakt, zdali budete vybírat oděv pro dospělého nebo dítě. Vybírat si můžete ze společenských například plesových oděvů pro dospělé osoby, nebo z menšího oblečení pro drobná dítka.
Nevěsta si sama vybere, jak bude jejich oděv vypadat. Většinou se to přizpůsobuje zejména nevěstě. Podle jejího přání a potřeb nebo dle svatebních barev si zvolí, do jakého stylu se celý obřad bude ladit včetně právě oblečení daných postav, které hrají tuto důležitou úlohu.

družička

  1. Vybírejte z různých druhů

Sukně mohou být delší i kratší. Nabízí se volba jednoduché elegance, hladkého a úhledného šifónu nebo jiného příjemného materiálu. Mezi luxusní se řadí kamínky nebo krajka. Dekolt posázený kamínky upoutává pozornost. Naopak u malých dívek je samozřejmostí zdobení právě kamínky nebo krajkou. Oděv musí vypadat elegantně, ale každá žena, dívka či malé děvčátko se v něm musí cítit příjemně. Proto můžete vybírat i modely od návrhářky Zoryany Stekhnovych. Profesionální návrhářka, která vám dokáže modely přizpůsobit i na přání, dle požadavků a potřeb.