Na kočovný život zapomeňte

Promiňte, ale je úsměvné, že ještě v dnešní době mnozí lidé mají představu o mobilních domech https://www.lavarohouse.cz/takovou, že slovo mobilní znamená tahat si svůj dům na kolečkách za traktorem, nebo jiným vozidlem! Abyste i Vy byli v obraze, že mobilní znamená rychlé, snadné bydlení, a ne přejíždění z jednoho místa na druhé i s domem, je nutné vysvětlení.

maringotka

Co je mobilní dům?

Když si rozdělíme slovní spojení na dvě slova, potom můžeme začít s vysvětlováním.

1. Mobilní. Jak si vysvětlit toto slovo?Toto slovo označuje určitý stupeň pohyblivosti. Nebo také ihned k použití. Ale také určitou schopnost přemísťování. Ano, tak si toto slovo lze vysvětlit velmi snadno.

2. Dům. Tady není co vysvětlovat. To je snad každému jasné, že jde o prostor k bydlení, k podnikání, ke skladování, k administrativním službám. A že může být nízký, nebo vícepodlažní.

3. Mobilní dům. Když spojíme obě slova v jedno slovní spojení, potom nám vzniká dům, který si můžeme snadno přemístit a ihned v něm bydlet. A to je to, co je na tomto domě to nejlepší!

Vůbec nepotřebujete vozidlo, za které si na tažném zřízení povezete nějaký karavan. Nebudete vůbec jezdit z místa na místo. Budete si hezky bydlet ve svém mobilním domě, který Vám na těch kolečkách prostě přivezou. Spodní část si pěkně obezdíte, a když se čirou náhodou někdy rozmyslíte, že změníte své trvalé bydliště, převezete si svůj dům zase jinam.

Rozhodně jsou výhody mobilního domu nevyvratitelné!
· Komu by se jen snilo o tom, že se jeden den rozhodne pořídit si dům.
· Další dny si dům vybere.
· Následující dny se domluví na termínu dodání.
· A během dalších dnů bydlí.

ložnice

Ano, tak prosté to je! A všimněte si, že se stále jedná jen o dny. Záleží jen na tom, jaké požadavky budete chtít splnit! Jestli se vše protáhne na měsíce, pořád je to daleko rychlejší pořízení, než stavět rodinný dům na pevných základech. Nezapomeňte, že v takovém případě potřebujete ještě stavební povolení! A úředního šimla určitě znáte!