Obal na mobil Xiaomi může být součástí vaší image

Klasický nebo chytrý (smartphone)

Je až s podivem, že ještě před pár desítkami let byla doba, kdy mobilní telefon neměl žádný operační systém, byl malé velikosti, s malým monochromatickým displejem, a vystačili jsme s ním pouze na telefonní hovor a krátké textové zprávy. Dnes již s takovým přístrojem sotva obstojíte mezi vrstevníky, ale především stěží využijete výhod přístupu na Internet a komunikace přes e-mailovou schránku.

mobilní telefon

Pochopitelně jsou přístroje s Androidem a dalšími OS citlivé na zneužití ze strany hackerů, to by však bylo téma na samostatnou kapitolu. My bychom se rádi zaměřili na příslušenství k telefonům, resp. ochranné obaly. Jejich vývoj je totiž samostatným průmyslovým výrobním odvětvím, které zaměstnává tisíce designérů a zaměstnanců v provozech, kde se zpracovávají polymery, a vytváří obrovské množství variací těchto výrobků. Nejčastěji jde o silikonové odlitky a flipová pouzdra.

telefon v ženských dlaních

Silikon – postačí jako základní ochrana přístroje a hodí se pro každého, kdo s ním neustále pracuje. Silikon je neklouzavý, dobře se drží v ruce a je ideální volbou pro nošení v kapse, nebo tam, kde je telefon neustále na očích, např. na stole. Silikonové kryty jsou velice levné a můžete si jich pořídit i více v různých barvách a vzorech a střídat je mezi sebou podle nálady.

Knížka – neboli flip, se prodává nejčastěji. Za svou nízkou cenu poskytne hodně muziky a stěží byste si takový výrobek dokázali zhotovit doma. Nevypadá neohrabaně, působí naopak velmi přirozeně, až luxusně, jako kdyby byl již součástí samotného přístroje a byl dodáván přímo výrobcem. Jeho líbivý vzhled je asi tím hlavním důvodem, proč flipovému obalu na mobil Xiaomi https://www.modnimobil.cz/obaly-na-mobily-xiaomi-375 dáváme přednost před všemi ostatními, připomíná knížku nebo rozevírací poznámkový blok s pevnými deskami. Zvolíme-li jeho barvu a styl, která nám vyhovuje, může o našem smýšlení také leccos lidem kolem nás napovědět.