Firemní stravování, které chutná

Spolehlivá a expandující společnost působící v gastronomii s širokým rozsahem poskytovaných služeb nabízí jako jednu z mnoha aktivit i firemní stravování nadstandartní kvality, a to v rozsahu:
• výroba a distribuce chlazených a hluboce zamrazených jídel
• výroba a distribuce (výdej) hotových a minutkových jídel
• provozování firemních kantýn
• zajištění cateringových služeb pro firemní akce
• zajišťování pohoštění na firemních akcích pořádaných v restauraci gastronomické společnosti

stoly a židle v jídelně
V rámci firemního stravování je klientům nabízeno několik hotových pokrmů, minutek, polévek, studených jídel i nápojů na výběr. Firma zaručuje bezobjednávkový systém, což je bezesporu výhodou pro nepravidelné strávníky, kteří tuto službu využívají podle svých časových možností.
Možnost bezhotovostní platby je samozřejmostí, stejně jako doplňkový sortiment dochucovadel, které jsou k volnému použití na všech výdejních místech. Celý sortiment jídel je k dispozici v plném rozsahu po celou dobu otevření výdejních provozoven.

výdej jídla

Všechny podstatné dotazy ohledně firemního stravování a ostatních poskytovaných služeb lze řešit prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo kontaktního formuláře, který se nachází přímo na stránkách společnosti https://www.arter.cz/, kde je spousta dalších zajímavých a užitečných informací, které se můžou hodit. Dozvíte se zde nejen o tom, jak funguje kvalitní stravování, ale i o firemních kantýnách a jejich sortimentu i výborné organizaci zásobování, o poskytovaném cateringovém servisu dělaném přesně na míru zákazníkovy pro úspěšné firemní akce a také o možnosti organizace různých akcí v restauraci provozovatele a o rozsahu služeb, které tam můžete dostat.
Vyzkoušejte moderní a fungující způsob moderního firemního a závodního stravování, které lze velice pružně přizpůsobit všem vašim požadavkům, a tak dopřát vašim zaměstnancům tu nejlepší péči z oblasti gastronomie a stravování.