Bromová chemie

Pod názvem bromová chemie najdete produkty vhodné do bazénů a také do vířivky. Jedná se o přípravky bezchlorové chemie do bazénu. Tyto bromové přípravky nazývané také jako bromine tabs, mají vysoce účinné látky, které se ve vodě rozptýlí. Dají se použít do bazénů i do vířivek, tedy do teplejší vody. Aktivní kyslík účinkuje kdekoliv, kam je dáte, ale s tou výhodou, že neucítíte žádný chlor. Jedná se o jednosložkové přípravky, takže je nezbytné doplnit další přípravky pro úpravu bazénové vody. Tento akorát nahrazuje svým aktivním kyslíkem produkty, jako jsou chlorové tablety. Právě tyto produkty účinkují stejně, ale ty s chlorem samozřejmě nepříjemně zapáchají, kdežto ty, na bázi aktivního kyslíku, nedráždí pokožku plavců ani sliznice.
pes v bazénu

Úprava bazénové vody bez starostí

Brom je daleko účinnější než je chlor a je také stabilnější. Používá se do vířivek a také vyhřívaných nebo obyčejných bazénů. Dávkují se jednou za 8 až 14 dní asi 2 až 3 tablety na každých 1000 litrů vody.

1) Díky tomuto přípravku udržíte hodnoty vody v optimálních podmínkách.

2) Voda nebude nepříjemně zapáchat.

3) Vysoká účinnost obsažené látky – bromu.

4) Vhodné do vířivek, bazénů.

5) Vysoká stabilita.

6) Snadná údržba vody i dávkování.
plavkyně

Konečně přípravky na jiné bázi než tomu bylo doposud. Kdysi byly známy pouze přípravky, které obsahovaly chlor, a proto jsme je používali dennodenně v našich domácích zahradních bazénech. Teď je tomu všechno jinak a můžeme si konečně užívat příjemné vůně, nemusíme čichat při plavání těsně na hladině nepříjemný zápach. Oceníte to také při relaxaci ve whirlpoolu. Už si budete moci užívat pouze příjemné vůně, například když do vody dáte ještě navíc vonnou esenci. Už žádné starosti s nepříjemnými pachy, užijte si konečně svobodu dýchání i při plavání a odpočinku.

Přípravek můžete zakoupit v různě velkých baleních: 0,8kg, 1kg, 2kg, 3kg a 5kg.